„Boslita“ ir Ko

Itališko putojančio vyno tradicijos

Daugiau apie „Boscą“

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Tai yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių valstybės licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, turinti išskirtinę teisę Rytų Europoje naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“ prekės ženklą. Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 190 metų legendinės „Bosca“ šeimos patirtimi vyndarystėje.

Įmonė specializuojasi putojančio vyno ir vyno gėrimų gamyboje. Vienas pagrindinių ir populiariausių įmonės gaminamų produktų – „Bosca Anniversary“.

„Bosca“ istorija

Vyndarystės meistriškumas iš kartos į kartą

„Bosca“ buvo įkurta 1831 metais, svarbiausiame Italijos vyndarių regione, Pjemonte. Specializuojasi putojančio vyno, vyno bei vermuto gamyboje. Įmonė tapo vieningos ir stabilios italų šeimos sinonimu ir pasižymi savybėmis, kurios padėjo per šimtmečius išlaikyti tradicijas, visada jas derinant su inovacijomis.

Šis palikimas – tai 295 kilometrai vynuogynų eilių, 700 tūkstančių metrų virvių vynuogynuose, beveik 28 tūkstančiai vynuogynuose praleistų valandų, 3200 žingsnių kasdien prižiūrint augalus.

Italijoje, Lietuvoje ir Šveicarijoje veikiančiose įmonėse „Bosca“ kasmet pagamina apie 90 milijonų butelių gėrimų. 85 procentai pagaminamos produkcijos eksportuojama į 40 pasaulio šalių.

1997 m.

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta Kaune, Lietuvoje

1997 m.

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta Kaune, Lietuvoje

„Bosca“ Day

„Bosca“ Night